Pirmosios šio sezono UIM varžybos – Europos čempionatas, prieš keletą dienų vyko Kupiškyje. Jame GT15 bronzos medaliu pasipuošė Nida Kilinskaitė. Dar vienas lietuvis sportininkas Naglis Riabko šioje klasėje užėmė 15 poziciją. OSY-400 klasėje sidabrą iškovojo Gintaras Marcinkus, o bronzą – Arvydas Dranseika. GT30 klasėje ketvirtoji vieta atiteko Mantui Kukcinavičiui.

Šios trys klasės yra vienos iš populiariausių motorlaivių varžybose, todėl Lietuvoje sulaukta gausaus dalyvių skaičius iš visos Europos.

LMF
Privacy Overview

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume užtikrinti jums kuo geresnį naudojimosi patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės skiltys jums atrodo įdomiausios ir naudingiausios.